Duru Candles Mum Kullanım Kılavuzu


Duru Candles aromaterapi mumları, tamamen el yapımıdır ve üzerlerinde çökmeler bulunabilir ve bu çökmeler ilk kullanımda kaybolur. Ürünlerde %100 soya wax ve pamuk fitil kullanılmaktadır. Petrol ve türevi maddeler içermez (parafin içermez) ve yandığında is yapmaz. Tüm ürünler organik ve doğaldır ayrıca organik bitki, çiçek ve ağaç özlerinden elde edilen yağlarla kokulandırılmıştır. Standart olarak, gramaja oranla %10 esans eklenir, ancak özel siparişlerde bu miktar artırılabilir veya azaltılabilir.

Mumların maksimum verimini almak için 2 saatten fazla yakılmaması önerilir. 2 saat ve üzeri kullanımda fitil topak olabilir ve alev yükselebilir. Her kullanımdan sonra fitilin üstündeki siyah kısım temizlenmelidir. Mumun sıcakken taşınmaması ve söndürüldükten sonra donmasını beklemek gerekmektedir.

İlk kullanımda mumun en az 1 saat yanması önerilir ve her kullanımda mumun üst kısmının sıvılaşmadan söndürülmemesi gerekmektedir. Güvenlik için mumun etrafında kolay yanacak eşyalar olmamalı ve bu eşyalardan uzakta yakılması, çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde kullanılması tavsiye edilir.

Ürünlerde kimyasal madde bulunmaz, ancak hamile, yaşlı veya solunum sorunları olan kişiler kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.